بسم الله الرحمن الرحیم

قبل از ثبت نام حتما نکات ضروری زیر را مطالعه کنید:

۱- اردو شامل عموم برادران و خواهران می باشد.

۲-  زمان اردو اعلام می شود.

(ساعت حرکت و روز حرکت در اولین فرصت بعد از هماهنگی ها و بررسی کامل شرایط آب و هوایی و شرایط منطقه اعلام می گردد.)

۳- محل برگزاری:  روستاهای کم برخوردار استان لرستان می باشد.

۴- عرصه های فعالیت:

آموزشی و فرهنگی ، بهداشت و درمان ، عمران ، کارآفرینی و اشتغال زایی ، دامپزشکی ، کارگروه رسانه( عکاسی و فیلم برداری و مستند ساز) ، خادم ( آشپز و غیره) .

۵- اولویت حضور با الف- افراد متعهد و متخصص(تخصص های مورد نیاز در فرم ثبت نام ذکر شده) ب- افرادی که در طول سال هم با گروه همکاری دارند و ج- افرادی است که زودتر ثبت نام کنند.

۶- در صورت برگزاری اردو در زمان بالای ۵ روز :

افرادی که دارای تخصص های خاص مورد نیاز هستند (پزشک عمومی، پزشک متخصص، دندانپزشک، مهندسین سازه و…) و برادرانی که در گرفتن مرخصی مشکل جدی دارند می توانند صرفا بصورت نیمه وقت (نیمه اول یا نیمه دوم زمان اردو که هر نیمه ۴ روز می باشد) شرکت کنند. این افراد در آخر فرم ثبت نام وضعیت حضور خود را ذکر کنند.


۷- رفت و برگشت به منطقه در صورت هماهنگی های نهایی ان شاالله با اتوبوس می باشد.


۹- اسکان جهادگران متغییر هست و بستگی به این دارد که در آن بازه زمانی با توجه به آب و هوا و شرایط منطقه چه مکانی تثبیت می شود.

۱۰- با توجه به نکته شماره ۹ دوستان حتما در سایت و گروه تلگرامی عضو باشید و اطلاعیه ها را با دقت مطالعه فرمایید تا با توجه به مکان انتخاب شده که معمولا دارای شرایط رفاهی بسیار کم می باشد ملزومات مورد نیازی که اطلاع رسانی می شود را با خود همراه بیاورید.

۱۱- هدیه شما به کمک هزینه های اردو ۱۰۰ هزار تومان می باشد. (این هزینه به صورت اختیاری می باشد و اجباری در پرداخت آن نیست) ، زمان دریافت هزینه ها پس از گزینش افراد می باشد و تا قبل از آن هزینه ای واریز نفرمایید.

۱۲- آخرین مهلت ثبت نام اعلام می گردد.

۱۳- نتایج بررسی اولیه ثبت نام شرکت کنندگان در زمان برگزاری اردو اعلام می گردد.

۱۴- افراد انتخاب شده در لیست اولیه، برای جلسه آشنایی و گزینش حضوری دعوت می شوند و از میان افراد حاضر در جلسه حضوری، ثبت نام کنندگانی که دارای تخصص های مورد نیاز باشند در اولویت برای تایید نهایی جهت حضور در اردو هستند.

۱۵- زمان و مکان دقیق جلسه گزینش با افراد انتخاب شده هماهنگ خواهد شد.

۱۶- ممکن است افرادی به دلیل محدودیت ظرفیت و استقبال زیاد، در این دوره انتخاب نشوند اما این عزیزان میتوانند جهت همکاری در برنامه های طول سال گروه در سایت ثبت نام کنند که هم توفیق خدمت به مستضعفین را از دست ندهند هم در اردوهای  بعدی در اولویت باشند.

۱۷- تمامی اعضاء قدیمی حتما فرم ثبت نام را پر کنند.

و من الله توفیق